Uroczyste otwarcie pneumatycznej hali sportowej

MAMY TO!

NIE STRASZNY NAM  DESZCZ I PLUCHA,

GDY POD KOPUŁĄ DOSKONALISZ SPORTOWEGO DUCHA

Warto było czekać - tak o hali pneumatyczne powiedział dyrektor Jacek Cieślak, gdy zobaczył ją po raz pierwszy 22 maja 2021 roku.

Uroczyste otwarcie pneumatycznej hali sportowej nastąpiło 15 października, a uroczystość uświetnili swoja obecnością  włodarze gmin  powiatu warszawskiego zachodniego oraz nasi wspaniali sąsiedzi- firmy,  które przyszły nam z pomocą przy realizacji tej inwestycji.

Podczas otwarcia dyrektor szkoły pan Jacek Cieślak podziękował Staroście Warszawskiemu Zachodniemu p. Janowi Żychlińskiemu oraz Zarządowi Powiatu, Radnym Powiatu Warszawskiego Zachodniego, pracownikom Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Administracji oraz Firmie SOLDREM S.A. i generalnemu wykonawcy Firmie Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o.

Trzeba przyznać, że obiekt jest imponujący, ponieważ jego powierzchnia to 3000 m2 a wysokość 12 m.

Śnieżnobiała kopuła pomieści:

• 3 torową bieżnię okólną,
  • zeskoki do skoku wzwyż i skoku o tyczce,
  • skocznie do skoku w dal,
  • wielofunkcyjne boisko do piłki ręcznej,
  • po dwa boiska do gry w siatkówkę i koszykówkę.

Uroczystość uświetnił występ naszej absolwentki Mai Kapłon, która była pod wielkim wrażeniem przemian, które dokonały się w naszej szkole.

Mamy nadzieje, że lekcje wychowania fizycznego w takim obiekcie będą dla młodzieży przyjemnością.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy dbających o swoją sprawność fizyczną. Wszak w zdrowym ciele- zdrowy duch. Pod tą śnieżną kopułą będzie to proste i przyjemne, zwłaszcza, że idą chłody i plucha- chętnie podzielimy się naszym ciepełkiem z lokalna społecznością.

Data dodania: 2021-10-20 03:34:50
Data edycji: 2021-10-20 06:51:31