WAŃKOWICZ z nowym rekordem!!!

WAŃKOWICZ  z nowym rekordem!!!

7 grudnia nasi uczniowie wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Ninja Series organizowanym przez Centrum Sportu w Błoniu. 20-sto osobowa reprezentacja wystartowała na specjalnym torze pod okiem instruktora – zawodnika Ninja Warrior Polska.  Każdemu udało się przejść ten trudny odcinek, a niektórzy pokonali go w rekordowym czasie (stąd nieco poruszone zdjęcia;)). Jordan Rusin z klasy 3 TL5 pobił rekord toru z czasem 53 sekundy. Czas poniżej minuty uzyskał jeszcze Oleh Kovalov z klasy 1 LRA, niewiele więcej miał Wojtek Marat również z 1 LRA. Cała trójka zakwalifikowała się do weekendowych zawodów OPEN. Podobnie nasze dziewczyny: Anita Pietrzak z klasy 2 LR, Oliwia Górnicka z klasy 1 LP i Julia Kąpińska z 3 TL5. Wielkie gratulacje!!!

Trenerzy

Więcej zdjęć w  > > > GALERII < < <