UWAGA! Problem z przesyłaniem zdjęć do e-legitymacji. Informacja dla rodziców i uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025 dotyczaca e-legitymacji > > > CZYTAJ < < <.

ZWYCIĘSTWO!!! SZKOLNA LIGA SIATKÓWKI

Zakończenie sezonu Szkolnej Ligi Siatkówki odbyło się 11 czerwca w ZS nr 49 w Warszawie. Po emocjonującej części artystycznej (występ lokalnego zespołu grungowego) i wystąpieniach oficjeli, nastąpiło wręczenie nagród. Rywalizacja wśród dziewcząt była niezwykle zacięta i dopiero po dokładnych obliczeniach okazało się, że zwycięstwo należy do I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie. Tuż za Wyszkowem, na drugim miejscu uplasował się zespół z LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. J. Kusocińskiego w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny przegrały tylko jednym setem.

U chłopców nie było tak dramatycznie. Bezsprzecznie zwyciężyła NASZA SZKOŁA wygrywając 9 z 12 rozegranych meczów i zostawiając drugie miejsce - ZS nr 1 z Milanówka daleko w tyle. Chłopcy w składzie: Jan Bielecki, Karol Bolanowski, Maciej Cybulski, Jan Dunajewski-Kulisz, Stanisław Dzierliński, Kacper Pielak, Maksym Zyma, Mateusz Baros, Maksymilian Szustkowski, Szymon Przybylski i Adrian Witulski, toczyli zacięte pojedynki od listopada do końca maja. Zwycięzców dekorował Pan Andrzej Malina - zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, który sam jako sportowiec zdobył tytuł Mistrza Świata w zapasach klasycznych, Dyrektor ZS nr 49 Pan Mirosław Patoleta oraz Prezes SLS Pan Witold Mysyrowicz. Indywidualne wyróżnienia dla najlepszych zawodników MVP zasłużenie trafiły do Julii Bączek z Wyszkowa oraz do naszego kapitana Jana Bieleckiego.

WIELKIE GRATULACJE!!!

Katarzyna Szewczyk-Gruszczewska