Spotkanie młodzieży z dr hab. Moniką Przybysz

3 lutego 2023 roku uczniowie naszej szkoły wysłuchali wykładu pani dr hab. Moniki Przybysz.
Profesor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego jako medioznawca i wnikliwy obserwator rzeczywistości wirtualnej podzieliła się z uczniami wiedzą dotyczącą wpływu mediów społecznościowych na nasz mózg, funkcjonowanie w różnych obszarach i wizerunek. Pani Profesor w swoim przekazie uwrażliwiała nas na potrzebę dojrzałego korzystania z mediów, podając wyniki międzynarodowych badań naukowych ukazujących skutki nadużywania i uzależnienia od smartfonów. Profesjonalna i atrakcyjna forma przekazania wiedzy z pewnością stała się podstawą refleksji nad sposobem korzystania z nowoczesnej technologii cyfrowej.
W podziękowaniu za to wartościowe spotkanie wręczyliśmy pani Profesor portret Einsteina wykonany węglem przez ucznia 4TM, Maksyma Karlickiego.

s. Aleksandra

Więcej zdjęć ze spotkania w  > > > GALERII < < <